Kontakta oss

Har du frågor om Gustavslundsskolan?

Personal

Lotta Hejdesten, rektor
Telefon: 0708-32 89 01
Charlotte.hejdesten@helsingborg.se

Christel Lundqvist, biträdande rektor
Telefon: 0703-62 66 50
Christel.lundqvist@helsingborg.se

Matilda Cervin, samordnare
Telefon: 042-10 22 21
Matilda.cervin@helsingborg.se

Magnus Lorentzon, vaktmästare
Telefon: 0729-64 95 70
Magnus.lorentzon@helsingborg.se

Johanna Erneholt, skolsköterska
Telefon: 0734-21 91 58
Johanna.erneholt@helsingborg.se

Annika Nelandersson, skolkurator
Telefon: 072-974 78 19
Annika.nelandersson@helsingborg.se

Team på G

Fritids har öppet klockan 06:30-17:30

Fritids F-1: 0734-21 91 34
Fritids 2-5: 0722-46 30 53
F-3: 0734-21 91 18
4-6: 0734-21 91 25
7-9: 0734-21 91 30
Specialpedagoger: 0734-21 91 40
Socialpedagoger: 0734-21 91 50

Sjukanmälan

Sjukanmäl ditt barn via Skolportalen och Skola24 eller ring 0515-777 604

Du kan även ladda hem appen Unikum Familj och frånvaroanmäla ditt barn därifrån.

Har du frågor om ansökan till Gustavslundsskolan?

Helsingborg kontaktcenter
Telefon: 042-10 50 00
Skicka meddelande